✔︎ 4 теми
✔︎ начало: 08 май
✔︎ 6 учебни седмици
✔︎ 24 часа лекции
Този курс по дигитален маркетинг е специализиран за целите на гражданските организации и социалните предприемачи. В него ще се впуснем в света да дигиталното позициониране, потребителското преживяване и през практика ще научим важността на SEO и личния бранд за успеха на нашата кауза. Ще работим с LinkedIn ще свържем света на каузите с този на бизнеса. Ще се адаптираме към алгоритмите и ще разгледаме в дълбочина и инструментите за реклама на META и Google. Всичко това през конкретни и реални казуси и през практика и обратна връзка от обучителите.Ако си фен на новите технологии и искаш бранда ти да се открои в морето от онлайн информация - този курс е за теб!
УЧЕБНА ПРОГРАМА
5 седмици комбинирано учене + 2 седмици за практическа задача и оценка от нас
Всичко на едно място - интегрирана планформа за учене и споделяне
Живи, онлайн интерактивни сесии - с възможност да черпите от опита на експертите
Задачи за самостоятелна работа с обратна връзка и препоръки от лекторите
Запис от сесиите, ресурси и материали за самоподготовка и допълнително развитие
Финална практическа задача по реален казус (собствен или предложен от нас) - оценка и препоръки от нас
За кого е подходящ този курс?
Съдържанието в този курс е специално разработено, за да отговори на нуждите на:
-
НПО практици с желание да развият уменията си в посока онлайн позициониране и оптимизиране, работа с метрики, реклама и потребителско преживяване
-
Дигитални комуникатори, завършили DigiComs Foundation, които искат да надградят уменията си
-
Социални предприемачи и основатели на организации с кауза, които продават стоки и услуги
-
Комуникационни експерти, които искат да развията специфични знания и умения в дигитален маркетинг
Какви умения ще придобиеш?
-
В този, много практическо ориентиран курс, ще натрупате знания за анализ и оптимизиране на онлайн позиционирането (SEO), за основните метрики и принципи на рекламата в META и Google, потребителско преживяване (UX) и потребителски допитвания.
-
Ще черпите от опита на едни от най-добрите в дигиталниямаркетинг у нас.
-
Ще придобиете разбиране за работата в дигиталния свят, отвъд органичния рийч
-
По време на курса ще опознаете и ще имате възмжност да работите с голям набор от инструменти, които да настроите за своите нужди и след курса
-
Ще имате яснота и практически умения да развивате собствените си канали (уеб страница, бюлетин и т.н.) по правилния начин и ще можете да контролирате собственото си съдържание
-
Ще задълбочите познанията си за платформата LinkedIn и ще знаете как да я използвате, за да развивате бранда на организацията си или личния си бранд.
Как да се запишеш и какво включва цената?
✔︎ запази своето място от бутона ЗАПИШИ СЕ - там ще ни оставиш своите детайли;
а до 3 работни дни ние ще ти пишем мейл за финално потвърждение
✔︎ преди началото на курса ще ти изпратим достъп до Google Classroom - платформата,
в която ще се провежда учебната дейност: провеждане на лекции, предаване на самостоятелни задачи, получаване на обратна връзка и тн.
✔︎ получаваш доживотен достъп до всички провели се лекции, както и презентации и ресурси, които ще ти изпращаме в хода на обучението
цена на курса:
240лв с ДДС
ЛЕКТОРСКИ ЕКИП
Александър Кръстев
Автор на “The Linked Blog” (www.thelinkedblog.com) и създател на агенцията за LinkedIn маркетинг BookMark. Александър Кръстев развива успешни комуникационни канали в онлайн среда вече над 18 години. Водил е и курсовете по LinkedIn маркетинг и Дигитални стратегии за B2B в СофтУни.
Автор е на редица статии, посветени на LinkedIn, в престижни бизнес издания като Forbes Bulgaria, Мениджър, Твоят бизнес и др. Създател и редактор „Новини“ в най-големия сайт за книги и четене в България – AzCheta.com.
Димитър Симов (Джими)
Джими е съветник по ползваемост и проектант на взаимодействия и интерфейси. Занимава се с развой на информация от 1997 г. Оптимист. Все още вярва, че софтуерът може да бъде ползваем.
Днес продължава да работи в сферата на ползваемостта и подобряването на потребителското изживяване. Помага на колегите и клиентите си да оптимизират продуктите си за ползване и така да намаляват рисковете и загубите си от разочаровани потребители и ненужни разходи.